,

Pochłaniacz pyłu do paznokci COLORS DUST EXPERT 01

1650,00 

Dostawa biurek: 7 dni roboczych
SKU: Brak danych Kategorie: ,
Bezpieczne płatności

Pochłaniacz pyłu do paznokci COLORS DUST EXPERT 01, duża moc wchłaniania pyłu, cicha praca, niskie zużycie energii elektrycznej, wysoka jakość materiałów. Numer 1 wśród profesjonalnych pochłaniaczy pyłu z filtrem węglowym, kasetowym.

Pochłaniacz pyłu do paznokci COLORS DUST EXPERT 01

Pochłaniacz pyłu do paznokci COLORS DUST EXPERT 01, duża moc wchłaniania pyłu, cicha praca, niskie zużycie energii elektrycznej, wysoka jakość materiałów. Numer 1 wśród profesjonalnych pochłaniaczy pyłu z filtrem węglowym, kasetowym.

 

Zobacz na filmie jak działa pochłaniacz pyłu

 

Dlaczego wybrać pochłaniacz pyłu COLORS DUST EXPERT 01?

cechy pochłaniacza pyłu do paznokci

 

Cicho pracuje

Wchłaniania cały pyłu

Zaoszczędzisz na eksploatacji, filtry są niskiej cenie

Pozwala zachować czystość na stanowisku pracy i gabinecie kosmetycznym

Oszczędzisz na rachunkach za energię elektryczną

Wysokiej jakości filtr z węglem aktywnym

Długa żywotność urządzenia

Oznaczenie kolorystyczne regulacji mocy

Wypukły przycisk on/off

Dba o zdrowie Twoje i Twoich klientek

 

Duża moc wchłaniania pyłu, cicha praca, japońskie silniki

mocny pochłaniacz pyłu do paznokci

 

Pochłaniacz pyłu do zabudowy COLORS DUST EXPERT 01 jest wyprodukowany z najwyższej jakości komponentów. Sercem pochłaniacza pyłu są wysokiej jakości silniki Japońskiej produkcji o żywotności 40 000 tyś. godzin ciągłej pracy!!! To dzięki tym silnikom pochłaniacz pracuje cicho i  zasysa pył z ogromną mocą nie pozostawiając żadnych śladów wokół stanowiska pracy.

 

Elegancka kratka w kolorze złotym lub srebrnym

kratka do biurka kosmetycznego

 

Zdrowie i higiena pracy

Podczas projektowania pochłaniacza pyłu COLORS DUST EXPERT 01 skupiliśmy się na kluczowych zadaniach: maksymalnej sile wciągania pyłu powstającego podczas opracowywania stylizowanych paznokci przy jednoczesnej cichej pracy. Cele te udało się osiągnąć z niezmiernie satysfakcjonującym wynikiem: stworzyliśmy urządzenie, które pomimo swojej ogromnej mocy zasysania jest bardzo ciche. Duża moc pochłaniacza sprawia, że pył i wszelkie szkodliwe dla zdrowia związki chemiczne zasysane są do wnętrza urządzenia, gdzie zatrzymują się na filtrze węglowym, przez co dbasz o zdrowie swoje i Twoich klientek, a stanowisko pracy wygląda estetycznie i czysto. Dzięki ergonomicznej obudowie, dźwięk wydobywający się z wnętrza pochłaniacza nie jest drażniący i zdecydowanie najcichszy na rynku, co sprawia, że nawet wielogodzinna praca nie jest męcząca. Aspekt ten istotnie wpływa na komfort pracy i odczucia klientek przez co twój gabinet zachęca do ponownych odwiedzin.

najcichszy pochłaniacz pyłu do paznokci

Niskie zużycie energii pochłaniacza pyłu COLORS DUST EXPERT 01

W pochłaniaczu pyłu do manicure COLORS DUST EXPERT 01 udało nam się zredukować pobór energii do minimum, przy zachowaniu maksymalnej mocy wchłaniania pyłu. Praca pochłaniacza na średnich obrotach, skuteczne absorbuje powstały pył, a zużycie energii to tylko ok. 20W, co przekłada się na niskie rachunki za energie elektryczną. Maksymalny pobór mocy przy najwyższych obrotach to niespełna 38W !!!

 

Pochłaniacz pyłu do Paznokci z filtrem węglowym

Pochłaniacz pyłu z filtrem węglowym, to standard w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Filtry, które zastosowaliśmy w urządzeniu zostały wyposażone w wysokiej jakości materiał filtracyjny zatrzymujący mikroskopijne cząstki szkodliwych zanieczyszczeń. Filtr węglowy z aktywnym węglem poza cząstkami stałymi zatrzymuje również szkodliwe gazy i zapachy. Wyposażony został w powłokę, która zapobiega rozwojowi bakterii i  pleśni na filtrze, przez co zmniejsza się ryzyko reakcji alergicznych i poprawia komfort pracy.

 

Niski koszt eksploatacji

Filtry do pochłaniacza należy wymieniać co 3 miesiące, co daje nam 4 filtry rocznie. Jest to koszt na który nie zwracamy uwagi podczas zakupu. Jeżeli Twój salon kosmetyczny przyjmuje dużą ilość klientek, to musisz się liczyć z częstszą wymianą filtra raz na 2 miesiące, co daje 6 filtrów rocznie.

Nasze filtry są w przystępnej cenie i nie wpływają tak znacząco na koszty salonu kosmetycznego.

 

Obudowa pochłaniacza pyłu

Obudowa wykonana jest z bardzo wytrzymałego białego tworzywa, o gładkiej strukturze  i ergonomicznym kształcie. Wszystkie elementy pochłaniacza pyłu do manicure zostały wykonane z najwyższą starannością o każdy detal.  Pokrętło regulacji mocy oznaczone jest 4 kolorami, co pozwala na zapamiętanie ustawień mocy pracy pochłaniacza pyłu. Ma to szczególne zastosowanie gdy na jednym stanowisku pracują np. dwie stylistki w systemie zmianowym. Przycisk on/off jest delikatnie wypukły w pozycji “off”, co pozwala na szybkie włączenie bez zaglądania pod blat biurka, oraz łatwe uruchamianie urządzenie przez osoby z długimi paznokciami 😉 Pokrętło regulacji mocy oraz przycisk on/off  zostały umiejscowione tak, by mogły być używane intuicyjnie przez stylistkę paznokci. pochłaniacz pyłu z regulacją mocy

Parametry techniczne:

Wymiary: 62,5 cm x 26 cm x 9 cm (długość x głębokość x wysokość)

Waga: 4 kg

Maksymalny pobór mocy: 38 W

Płynna regulacja mocy wchłaniania od 0 do 300 m3/h

Przepływ powietrza: ok. 300 m3/h

Głośność: 59dB

Zasilanie: 230 V

 

Zawartość opakowania:

1 Pochłaniacz pyłu

2 Filtry (jeden filtr znajduje się w kasetce w pochłaniaczu pyłu)

1 Adapter sieciowy

1 Instrukcja obsługi

1 Kratka do biurka kosmetycznego fi 170 x 2 mm ( do wyboru: złota lub srebrna )

4 śruby 30 mm do montażu pochłaniacza pod blatem

1 certyfikat potwierdzający zakup

Gwarancja 2 lata

Serwis w ramach gwarancji – gratis

 

Dostawa:

Colors Beauty najczęściej korzysta z usług firmy kurierskiej DPD.

Masz pytania związane z dostawą? Napisz na info@colorsbeauty.pl lub zadzwoń pod numer: +48 604 144 945

Waga 4 kg
RODZAJ KRATKI

Classic, Hexa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pochłaniacz pyłu do paznokci COLORS DUST EXPERT 01”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…

Shopping Cart
Scroll to Top